• LogicticFOCUS
    Aktuálne logistické informácie
Zdroj: Geis SK

Geis: Napriek všetkým obmedzeniam to bez vodičov nejde

Spoločnosť Geis sa aj v súčasnom zložitom období snaží vytvoriť optimálne podmienky pre všetkých pracovníkov. Týka sa to najmä tých, ktorých činnosť nemožno preniesť do online sveta a vykonávať ju z domova.

více >>
Zdroj: Prologis

Automatizácia a logistické nehnuteľnosti #2: Ako môže automatizácia pomôcť zvládať aktuálne výzvy v dodávateľskom reťazci

V poslednom desaťročí rast e-commerce ukázal, aké rozhodujúce sú pre generovanie výnosov našich zákazníkov logistické nehnuteľnosti. Užívatelia logistických služieb musia disponovať správnymi budovami so správnym vybavením v správnych lokalitách, aby mohli využívať konkurenčné výhody rýchlo sa rozvíjajúcich dodávateľských reťazcov. A práve automatizácia by mohla otvoriť tento potenciál.

více >>
Prologis Park Bratislava DC7

Rast s Prologis: zákazníci rozširujú svoje priestory v Prologis Park Bratislava

Našou najvyššou prioritou je vždy poskytovať  zákazníkom vysokokvalitné priestory a špičkové služby vo vyhľadávaných lokalitách. Prologis Park Bratislava je naším najväčším logistickým centrom v strednej Európe, ktoré ponúka to najlepšie zo služieb Prologis. Vďaka tomu priťahuje stále nových zákazníkov a tým existujúcim pomáha ďalej rásť.

více >>
Daniel Knaisl, konateľ skupiny Geis pre CZ, SK a PL Foto: Geis SK

Geis je prvým nájomcom VGP parku pri Bratislave

Spoločnosť Geis SK patrí medzi najväčšie logistické firmy na Slovensku a v oblasti vnútroštátnych paletových prepráv je leadrom na slovenskom trhu. Rovnako ako celá skupina Geis, tak aj Geis SK stále napreduje a rastie. „Vďaka dynamickému rastu sme potrebovali nájsť väčšie a vhodnejšie priestory pre našu pobočku v bratislavskom regióne. Našou požiadavkou bol moderný cross-dockový terminál v kombinácii so skladovou halou v blízkosti Bratislavy a zároveň v lokalite priamo pri diaľnici D1,“ uviedol Daniel Knaisl, konateľ skupiny Geis pre CZ, SK a PL.

více >>
Zdroj: Česmad Slovakia

K žiadostiam CEMT na Veľkú Britániu

Ako nás informoval generálny riaditeľ sekcie cestnej dopravy a pozemných komunikácií Ministerstva dopravy a výstavby (MDV) SR, tak existuje stále šanca na dohodnutie pravidiel v oblasti nákladnej dopravy medzi Európskou úniou a Spojeným kráľovstvom Veľkej Británie a Severného Írska.

více >>
ilustrační foto Prologis

Logistické nehnuteľnosti – zamerané na možnosť prestavby maloobchodných priestorov

Nová špeciálna správa výskumného oddelenia spoločnosti Prologis Research analyzuje, ako COVID-19 urýchlil vývoj maloobchodu a ako sa tento trend môže premietnuť do sektoru logistiky.

více >>
Zdroj: Gebruder Weiss

Gebrüder Weiss spúšťa zákaznícky portál myGW

Nový digitálny zákaznícky portál od spoločnosti Gebrüder Weiss sa volá myGW. Portál je k dispozícii pre všetkých klientov spoločnosti v Rakúsku, Nemecku, Českej republike, Maďarsku a na Slovensku. Platforma myGW zastrešuje všetky služby, ktoré GW ponúka. Zároveň  svojim klientom ponúka jednoduchý a rýchly  prístup k aktuálnym informáciám o službách, ktoré využívajú. Vďaka tomu je odteraz možné realizovať celú komunikáciu s poskytovateľom logistických služieb aj on-line formou. Portál úspešne využívajú prví klienti už od jari 2020. V pláne je aj rozšírenie do ďalších krajín.

více >>
ilustrační foto

V októbri ožije nové srdce Šariša

Výstavba nákupného a zábavného centra, ktoré do regiónu prináša viac ako 500 nových pracovných miest je vo finále. Investor a developer GEMO Holding oznámil, že ho otvorí už 8. októbra. Prezradil aj názov, ktorý možno Prešovčanov prekvapí.

více >>
ilustrační foto

Raben víta nového strategického klienta, spoločnosť Hubert J.E., vo svojom portfóliu

Spoločnosť Raben Logistics Slovakia podpísala s novým strategickým klientom, spoločnosťou Hubert J.E., zmluvu o poskytovaní komplexných logistických služieb. Zahájenie spolupráce je dôležitým krokom pre rozvoj pobočky v Novom Meste nad Váhom, ako aj pre celý Raben na Slovensku.

více >>
Alexander Matušek | Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky

Výzva pre automotive: rozbehnúť a dostať celý dodávateľský reťazec do pôvodnej kondície

Už pred vypuknutím koronakrízy čelil automobilový priemysel náročným štrukturálnym aj technologickým výzvam. Výzvy súviseli s digitalizáciou procesov, ale aj samotných produktov, kde sa presadzujú nové technológie zvyšujúce bezpečnosť a eliminujúce ľudský faktor, znižovaním emisií z dopravy a prípravou na uhlíkovú neutralitu a očakávanými zmenami na trhu a v správaní zákazníka, užívateľa mobility, ktoré predpovedajú analytici.

více >>
Zvolte stranu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies