• LogicticFOCUS
    Aktuálne logistické informácie

DB Schenker prepravuje naplno!

ilustračné foto

Aktuálna situácia vo svete v nadväznosti na šíriacu sa pandémiu nového koronavírusu SARS-CoV-2, ktorý vyvoláva ochorenie COVID-19, má signifikantný vplyv na všetky priemyselné oblasti. Napriek tomu spoločnosť DB Schenker prevádzkuje 100 % svojich európskych pobočiek a denne zrealizuje vyše 10 000 pravidelných prepráv naprieč celou Európou. 

V spoločnosti DB Schenker aktívne monitorujeme dopady mimoriadnych opatrení jednotlivých európskych štátov s cieľom zabrániť šíreniu nového koronavírusu SARS-CoV-2. Sme v neustálom kontakte s miestnymi úradmi a autoritami. Pravidelne informujeme zákazníkov a partnerov o aktuálnom vývoji a operatívnych opatreniach.

V súčasnosti je všetkých vyše 400 európskych pobočiek DB Schenker v plnej prevádzke a vďaka tisícom profesionálov je spoločnosť schopná zabezpečiť funkčnosť dodávateľského reťazca našich zákazníkov.

Napriek tomu, že platné mimoriadne opatrenia v jednotlivých krajinách Európy majú signifikantný vplyv na väčšinu priemyselných odvetví, spoločnosť DB Schenker je schopná zabezpečovať prepravné a logistické služby v maximálne možnej miere pre všetkých partnerov a zákazníkov.

Pre potreby udržania funkčnosti dodávateľského reťazca našich zákazníkov sa  spoločnosť zameriava na vytváranie alternatívnych prepravných a logistických riešení. Vypravujeme špeciálne charterové lety z Európy do Spojených štátov a z Číny do Európy.

Zdravie našich zamestnancov je prvoradé. Aj preto sme prijali rad bezpečnostných opatrení, ktoré našim zamestnancom garantujú ochranu ich zdravia. Medzi tieto opatrenia patrí najmä umožnenie administratívnym pracovníkom prácu z domu – Home office. Aj týmto opatrením prispievame k zníženiu rizika šírenia nákazy nového koronavírusu SARS-CoV-2 a choroby COVID-19.


Pravidelne aktualizované informácie o dopadoch mimoriadnej situácie spôsobenej koronavírusom nájdete na stránke našej spoločnosti www.dbschenker.com/sk


Zdroj: DB Schenker

db ilustr

1.4.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies