• LogicticFOCUS
    Aktuálne logistické informácie

Geis je prvým nájomcom VGP parku pri Bratislave

Daniel Knaisl, konateľ skupiny Geis pre CZ, SK a PL Foto: Geis SK

Spoločnosť Geis SK patrí medzi najväčšie logistické firmy na Slovensku a v oblasti vnútroštátnych paletových prepráv je leadrom na slovenskom trhu. Rovnako ako celá skupina Geis, tak aj Geis SK stále napreduje a rastie. „Vďaka dynamickému rastu sme potrebovali nájsť väčšie a vhodnejšie priestory pre našu pobočku v bratislavskom regióne. Našou požiadavkou bol moderný cross-dockový terminál v kombinácii so skladovou halou v blízkosti Bratislavy a zároveň v lokalite priamo pri diaľnici D1,“ uviedol Daniel Knaisl, konateľ skupiny Geis pre CZ, SK a PL.

 

Marian Vaculčiak, prevádzkový riaditeľ Geis SK Foto: Geis SK Nový logistický park, ktorý realizuje VGP v tesnej blízkosti Bratislavy pri obci Bernolákovo presne spĺňa tieto požiadavky. Skupina Geis je prvým nájomcom a už v lete 2021 tu začne prevádzku nová pobočka pre bratislavský región. „V prvej fáze sme sa dohodli na prenájme 8.000 m² vnútornej plochy a k tomu zodpovedajúce vonkajšie manipulačné a odstavné plochy. Teraz už riešime konkrétne technické parametre stavby tak, aby spĺňala presne naše prevádzkové ale aj ekologické požiadavky,“ dopĺňa Marian Vaculčiak, prevádzkový riaditeľ Geis SK.

 

Zakladateľ  a CEO VGP, Jan van Geet uviedol: „Vnímam ako pozitívny symbol, že prvým nájomcom nového parku v portfóliu VGP bude spoločnosť GEIS, s ktorou prebieha dlhodobá spolupráca na Slovensku i v ČR. VGP Park Bratislava predstavuje pre svoju strategickú polohu významný logistický projekt, ktorý podporí segment domáceho i zahraničného obchodu a logistiky.“

 

Viac informácií na: www.geis.sk

 

Zdroj: Seteva

12.11.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies