• LogicticFOCUS
    Aktuálne logistické informácie

Mountpark prináša na trh nové skladovacie priestory s rozlohou 25,763 m2

ilustrační foto

Spoločnosť Mountpark, popredný medzinárodný developer logistických a priemyselných nehnuteľností, dnes oznámil ukončenie výstavby novej haly v distribučnom uzle Mountpark Sereď. Na trh tak prichádza ďalších 25,763 mskladovacej plochy, ktorými spoločnosť reaguje na rastúci dopyt po vysokokvalitných distribučných priestoroch na západnom Slovensku. 

Nová hala so svetelnou výškou 12 m a servisným zázemím do hĺbky 50 metrov bola navrhnutá tak, aby dosahovala maximálnu prevádzkovú efektívnosť. Disponuje certifikátom BREEAM na úrovni „very good“. Poskytuje pohodlné pracovné prostredie s atraktívnym vybavením, ktoré pomôže pritiahnuť a udržať zamestnancov v lokalite známej svojím potenciálom kvalifikovaných pracovných síl.

Mountpark Sereď, významný distribučný uzol západného Slovenska, je strategicky umiestnený v pomyselnom trojuholníku výrobných závodov skupiny PSA Slovakia, Jaguar Land Rover Slovakia a Samsung Electronics. S prístupom k medzinárodnej diaľničnej sieti prostredníctvom rýchlostnej cesty R1 (E58) a diaľnice D1 (E75) ponúka rýchle spojenie nielen do hlavných obchodných centier Slovenska, ale aj do Českej republiky, Maďarska, Rakúska a na Balkán. 

„Sereď je pre logistický sektor významnou lokalitou. Investovali sme do nej, pretože sme presvedčení, že našim zákazníkom na trhu strednej Európy ponúka tie najlepšie príležitosti,” povedal Mario Sander, Managing Director pre strednú Európu v spoločnosti Mountpark. „Ponukou špičkových priestorov a lokalitou s vysokým potenciálom kvalifikovanej pracovnej sily vzbudzuje nová budova už teraz vysoký záujem.“ 

 

Zdroj: Key2B

20.4.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies