• LogicticFOCUS
    Aktuálne logistické informácie

Raben víta nového strategického klienta, spoločnosť Hubert J.E., vo svojom portfóliu

ilustrační foto

Spoločnosť Raben Logistics Slovakia podpísala s novým strategickým klientom, spoločnosťou Hubert J.E., zmluvu o poskytovaní komplexných logistických služieb. Zahájenie spolupráce je dôležitým krokom pre rozvoj pobočky v Novom Meste nad Váhom, ako aj pre celý Raben na Slovensku.

„Značku Hubert netreba dlho predstavovať. Je prvým producentom šumivého vína mimo územia Francúzska, najväčším výrobcom sektov na Slovensku a jednou z najstarších slovenských značiek vôbec. Sme pyšní, že takúto silnú spoločnosť, ako je Hubert J.E., môžeme privítať v našom portfóliu zákazníkov,“ hovorí Jakub Trnka, generálny riaditeľ spoločností Raben Logistics Czech a Raben Logistics Slovakia.

 

Zmluva bola podpísaná začiatkom leta v sídle spoločnosti Hubert J.E. v Seredi a spečatená pohárom lahodného sektu, ktorý zbiera ocenenia nielen u nás, ale aj v zahraničí. „Spoločnosti Hubert J.E. budeme poskytovať komplexné logistické služby, to znamená skladovanie, služby pridanej hodnoty (VAS) a distribúciu ich produktov,“ uvádza Marián Budzel, obchodný riaditeľ Raben pre Českú republiku a Slovensko. „S logistikou alkoholických nápojov máme v Raben dlhoročné skúsenosti, takže to nebol krok do neznáma. Podpísanie tejto zmluvy je naviac dôležitým míľnikom v ďalšom rozvoji nášho depa v Novom Meste nad Váhom, ako aj celej spoločnosti Raben Logistics Slovakia,“ doplnil.

 

Obsluha služieb pre klienta Hubert J.E. bude prebiehať z pobočky pri Novom Meste nad Váhom. Sekty bude Raben kvôli zachovaniu najvyšších akostných štandardov skladovať v sklade s kontrolovanou teplotou.

 

„Veľmi oceňujeme prístup celého tímu Raben v priebehu výberového konania, predovšetkým ich návrh komplexného riešenia nám na mieru. Profesionalita, transparentnosť a ponúknuté inovatívne riešenia boli kľúčové charakteristiky, vďaka ktorým sa Raben stal naším logistickým partnerom. Tešíme sa na zahájenie celého projektu a na našu spoluprácu!“ uzatvára Peter Krúpa, konateľ spoločnosti Hubert J.E.

 

Zdroj: Raben Logistics Slovakia

20.8.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies