• LogicticFOCUS
    Aktuálne logistické informácie

Rast s Prologis: zákazníci rozširujú svoje priestory v Prologis Park Bratislava

Prologis Park Bratislava DC7

Našou najvyššou prioritou je vždy poskytovať  zákazníkom vysokokvalitné priestory a špičkové služby vo vyhľadávaných lokalitách. Prologis Park Bratislava je naším najväčším logistickým centrom v strednej Európe, ktoré ponúka to najlepšie zo služieb Prologis. Vďaka tomu priťahuje stále nových zákazníkov a tým existujúcim pomáha ďalej rásť.

 

Preto nás teší, že môžeme oznámiť podpis nájomných zmlúv na 12 450 metrov štvorcových v tomto slovenskom parku. Transakcie pozostávajú z prenájmov nových  i rozšírených priestorov pre pestrú vzorku našich zákazníkov – od predajcu elektroniky až po logistické firmy, ktorí môžu využívať všetky výhody plynúce z toho, že sú súčasťou rodiny Prologis.

Prosperujúcej komunite bratislavského parku poskytujeme nepretržitú podporu a špecializované služby nášho nového Customer Experience Team (tímu pre zdokonaľovanie zákazníckej skúsenosti – CET), ktorý sídli priamo v parku. Miestny CET je pre našich zákazníkov reaktívnym partnerom, ktorý popri každodennej prevádzkovej podpore dokáže plniť aj ich najnáročnejšie požiadavky.

Aby bola prevádzka v Prologis Park Bratislava ešte jednoduchšia, spustili sme tiež službu Prologis Essentials Marketplace. Táto paneurópska platforma umožňuje našim zákazníkom jednoducho kliknúť a objednať si rôzne vopred nakonfigurované či na mieru šité riešenia, ako sú napríklad LED osvetlenia, regálové systémy alebo vysokozdvižné vozíky. Ich inštalácia je jednoduchá a zákazníkom v Prologis Park Bratislava uľahčí každodenné operácie, pomôže im zvýšiť efektivitu i udržateľnosť prevádzky a zlepšuje komfort ich zamestnancov.

„Vieme, že kľúčovým faktorom pre rast podnikania je mať v dnešnej dobe spoľahlivého partnera s jasnou víziou. Sme radi, že zákazníci oceňujú našu prácu a podpisom nových zmlúv vkladajú do Prologis dôveru. Sme pripravení  aj naďalej robiť všetko pre to, aby sme napĺňali ich očakávania,“ povedal Martin Baláž, viceprezident a country manager Prologis pre Českú republiku a Slovensko.

Aktuálne transakcie pozostávajú z:

  • 3 650 metrov štvorcových rozšíreného priestoru a premiestnenie PHOENIX Zdravotnícke Zásobovanie a.s, farmaceutickej logistickej spoločnosti, do budovy 6;
  • 3 600 metrov štvorcových rozšíreného priestoru pre predajcu elektroniky Nay v budove  4;
  • 2 700 metrov štvorcových rozšíreného priestoru pre logistickú spoločnosť DSV Solutions Slovakia s.r.o. v budove 7;
  • 2 500 metrov štvorcových novoprenajatých priestorov logistickou spoločnosťou Gebrüder Weiss.

Nové nájomné zmluvy na niekoľko tisíc metrov štvorcových sú dôkazom toho, že pri rozširovaní svojich priestorov sa na nás zákazníci môžu spoľahnúť – rast je totiž Made in Prologis!

 

Zdroj: Best Communications

17.12.2020

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies